Vrátenie a reklamácie

Reklamácia a vrátenie

Nemusíš šprintovať, na vrátenie nepoškodeného a nepoužitého wooxusu máš 100 000 rokov a dva dni. Budeme total nadšení, keď ho dostaneme aj s visačkami a v pôvodnom obale. Na reklamáciu sú roky dva.

Wooxus sa posiela ZADARMO, stačí pekne zabaliť a vyplniť online formulár nižšie. V ňom objednáš aj spätnú dopravu. Potom sa vydáš do Packety a zvyšok necháš na nás.

Nechceš posielať zadarmo? Vyprav posla, karavánu, či letecký špeciál do wooxusnej továrne.

Výmeny bohužiaľ nevieme, nepadnúci wooxus je potrebné vrátiť a zaobstarať nový.

 

Vratky prosíme na adresu: TOVÁRNÍ 1413, 79001 JESENÍK.

Reklamácie prosíme na adresu: TOVÁRNÍ 1332/1a, 79001 JESENÍK.

 

REKLAMOVACÍ A VRACACÍ DETAILISTI:

Priemerná doba doručenia Packetou zadarmo je 7 dní. Vraj to raz bude rýchlejšie, ale radšej počítaj s týždňom. Trasu tvojho balíka môžeš sledovať na www.packeta.sk/vyhladavanie. Stačí zadať trasovacie číslo, ktoré dostaneš pri odovzdaní wooxusu na pobočke Packety. So sledovaním balíka ti wooxusná podpora nebude schopná pomôcť, zostáva len čakať, až dorazí.

Poštára s balíčkom od teba budeme netrpezlivo vyzerať a všetko vybavíme nadzvukovo hneď, ako dorazí. Väčšinou do týždňa vrátane vrátenia peňazí, vždy však v zákonnej lehote, nech sa deje, čo sa deje (stopky nám tikajú odo dňa doručenia).

Ak treba wooxus opraviť, hneď ho dávame do našej dielne a vrháme sa na to.

Vrátený wooxus, prosím pekne, posielaj čistý. Ak ho šupneš do pôvodného obalu a visačku otočíš tak, aby bol vidieť čiarový kód, budeme ťa milovať. Uľahčíš nám prácu, my budeme rýchlejší a ty spokojnejší. A to chceme úplne najviac.